Language
Infolinka
+420 499 320 120
Profesionální strojařina Strojtex

Zvedací plošiny

Jsme tradiční český výrobce a poskytovatel servisu hydraulických zvedacích plošin s nosností do 1250 kg a zdvihem do 1500 mm. Zaměřujeme se na typy SZP 630.1 a SZP 1250.1.
Hydraulické zvedací plošiny, Strojtex

Popis našich hydraulických plošin

Hydraulická plošina je stabilní zvedací zařízení s pracovním stolem z žebrovaného plechu s nosností dle typu 630/1250 kg a zdvihem 1500/800 mm. Jedná se o kompaktní konstrukci s vestavěným elektrohydraulickým agregátem, dvojitým nůžkovým mechanismem a rozvaděčem.
 
Spodní hrana stolu je opatřená bezpečnostním rámem a hydraulický obvod má pojistný ventil. Povrchová úprava je provedena syntetickým nátěrem.

Použití a umístění hydraulické zvedací plošiny

Plošina je určená pro všeobecné použití, s možností instalace na úrovni podlahy nebo zapuštění do šachty. Musí být umístěná ve vnitřním nebo v zastřešeném venkovním prostředí. Standardně ji dodáváme ve smontovaném stavu včetně třítlačítkového ovladače s kabelem o délce 3 m.

Příslušenství

K hydraulické plošině vám můžeme dodat i zvláštní příslušenství, jako např. sklopný podvozek s ojkou pro přemisťování nezatížené plošiny, či koncové spínače pro zastavení stolu v mezipolohách.
+420 733 135 847
Volejte po - pá 7:30 - 15:00
Online poptávka
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Typy zvihacích hydraulických plošin

Hydraulická plošina SZP 1250 a SZP 630

Výroba pracovní zvedací plošina SZP 1250, Strojtex
Příslušenství
Plošina je dodávána ve smontovaném stavu, včetně třítlačítkového ovladače s kabelem délky 3m.
 
Zvláštní příslušenství:
sklopný podvozek s ojkou pro přemísťování nezatížené plošiny
koncové spínače pro zastavování stolu v krajních polohách
Výroba pracovní hydraulické zvedací plošiny SZP 630, Strojtex
 
Hydraulické zvedací plošiny jsou stabilní zvedací zařízení s pracovním stolem z žebrovaného plechu. Plošina je kompaktní konstrukce, s vestavěným elektrohydraulickým agregátem, nůžkovým mechanismem a rozvaděčem. Spodní hrana stolu je opatřena bezpečnostním rámem, hydraulický obvod je vybaven pojistným ventilem.
Povrchová úprava plošiny je provedena syntetickým nátěrem.
 
Použití
Plošina je určena pro všeobecné použití, s možností instalace na úrovni podlahy nebo zapuštění do šachty. Plošina může být umístěna ve vnitřním prostředí nebo venkovním zastřešeném prostředí.